Sass

Vizyonumuz

Yüksek teknoloji yazılım ve donanım altyapısıyla, teknoloji alanında güvenilir bir partner olmaktır.

Sass

Misyonumuz

Tüm sektörlere, yazılım ve donanım alanlarında destek vermek ve teknoloji alanında sürdürülebilir bir danışmanlık sağlamaktır.

Egeport Bilişim

Egeport Bilişim 15 yıllık sektördeki tecrübesi ile 2014 yılındafaaliyetlerine başlamıştır. Geniş hizmet yelpazesi ile sağlık, lojistik, tarım, tekstil, geri dönüşüm, otomotiv, yedek parça, kimya, çelik imalat, gümrük müşavirliği ve devlet kurumlarının yazılım ve donanım destek hizmetlerinde firma ve kurumlara bilişim alanında teknolojik danışmanlık sağlanmaktadır. Genç ve dinamik kadrosu ile alanlarında önder firma, kurum ve kuruluşlar ile çalışmak, Egeport bilişim ailesinin gelecek hedefleri ve vizyonunu oluşturmaktadır.

Değerli Müşterilerimizin Yorumları

M. E.

Otomotiv Yedek Parça

İşletmenizi bir adım öteye taşıyacak tüm donanım ve yazılım ihtiyaçlarınız konusunda gözünüz kapalı güvenebileceğiniz yetkin bir firma.

C. Ş.

Paslanmaz Çelik

Donanım ve yazılım desteğini, kaliteli , isteğe uygun ve tüm bunları fırsatçılıktan ve fahiş fiyat artışından etkilenmeden gönül rahatlığıyla alabileceğiniz nezih bir firma

H. U.

Hizmette bir numara. Donanım ve yazılım konusunda her türlü ihtiyaca cevap alabileceğiniz bir yer. Her türlü destekleriniz için teşekkürler.

M. Ç.

5 yıldır birlikte çalışıyoruz çok dürüst bir firmadır her türlü donanım ve Netsis sorunumuzda kurtarıcımız olurlar. Kesinlikle İzmir’in lider teknolojisi firması.

M. Ö.

Tarım

Harika hizmet, güvenilir ve hızlı çözüm ortağı sizlerle çalışmaktan oldukça mutluyuz teşekkürler her şey için

M. G.

Devlet Kurumu

Çok nazik ve ilgili arkadaşların çalıştığı özel bir kurum sizin için sizi sizi düşünüyorlar, Cana yakın bir hizmet alıyoruz birlikte çalışmaktan oldukça memnunuz

İlgi Alanlarımız