Sanallaştırma Çözümleri

Microsoft Azure Bulut Platformu, günümüzün zorluklarını çözmek ve geleceği oluşturmak için yeni çözümleri hayata geçirmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmış 200’den fazla ürün ve bulut hizmetidir. Tercih ettiğiniz araçlar ve çerçevelerle birden çok bulutta, şirket içinde ve uçta uygulamaları oluşturup güvenle ve kolayca yönetebilirsiniz.

Microsoft Azure

Altyapı Servisleri

Tek bir ekran üzerinden dünya üzerindeki 60’dan fazla veri merkezine ulaşın. Son teknoloji çözümleri herhangi bir altyapı yatırımı yapmadan bulut üzerinden kolayca kullanın ve veri merkezinizi güvenle yönetin.

Platform Servisleri

İş yüklerinizi %99.9’a varan Microsoft güvencesi ile hazırlanmış hazır servis altyapılarına taşıyın. Klasik altyapı mimarileri için efor sarf etmeden, sadece uygulama ve veri tabanı hizmetleri gibi asıl iş yüklerinize zaman ayırın. 150’den fazla servis ile tanışın.

Güvenli Çalışma

Microsoft tarafından yönetilen ve son teknolojilerle güçlendirilmiş Azura bulut altyapısıyla iş yüklerinizi güvence altına alın. Tehditleri belirlemek ve bunlara karşı korunmak için Azure’un sunduğu çok katmanlı güvenlik denetimlerini ve benzersiz tehdit algılama yeteneklerini kullanın.

Esnek Çalışma

Kullandıkça ödeme seçeneği ile ön yatırım maliyeti olmaksızın Microsft Azure servislerini aylık bazda kullandığınız kadar ödeyin.